День безпечного Інтернету

/Files/images/IMG_20170207_085338.jpg /Files/images/IMG_20170206_133640.jpg/Files/images/IMG_20170206_133719.jpg

7 лютого 2017 року Україна відзначила День Безпечного Інтернету. День Безпечного Інтернету відзначається на другий день другого тижня другого місяця щорічно.

Тисячі людей в усьому світі об`єднуються заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах та активності у всьому світі.

Ідея онлайн - безпеки еволюціонувала останні роки, змінюючи фокус від створення «безпечного»Інтернету до створення «кращого» Інтернету

Проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління - діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

Значимість проблеми безпечного Інтернету потребує постійної уваги з боку школи, батьків. На жаль, сьогодні жоден шкільний навчальний предмет, курс не акцентує увагу на такому явищі інформаційного суспільства як Інтернет.

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.