Наші традиції

"Традиції школи - це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю". М. Т. Шкода

Наша школа славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями і батьками.

Нація буде жити до тих пір, доки живуть її традиції. Так і школа. Вона буде жити тоді,коли в її стінах будуть жити хороші традиції. У школі проходить багато заходів та свят і склалося чимало гарних і стійких традицій. Познайомтесь з ними.

Свято 1 вересня - День знань

Музика, святкове вбрання школи, посмішки, квіти - символи 1 Вересня. Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи вчителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік

/Files/photogallery/1198/P9010800(1).JPG

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

У цей день у школі проводяться святкові концерти, випускаються газети , звучать привітання учнів своїм вчителям

День захисника Вітчизни

6 грудня відзначається День Захисника Вітчизни. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання Захисника.

ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ

У День вчителя учні та вчителі школи міняються ролями. Члени учнівської ради в цей день стають господарями школи: складають розклад уроків, проводять уроки, контролюють весь навчально-виховний процес

Свято врожаю

/Files/photogallery/1184/PA010477.JPG

Свято квітів

/Files/photogallery/1190/P9180849.JPG

День святого Миколая

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий новорічний ранок, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. А старшокласники готують святковий новорічний бал- маскарад, після якого розважаються на дискотеці.

/Files/photogallery/1172/PC251048.JPG

ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

14-го лютого в школі святкують День святого Валентина. Працює святкова пошта,послугами якої можуть скористатися всі учні і висловити свої привітання друзям та вчителям школи. Після уроків учнівська рада організовує конкурсну програму.

/Files/photogallery/1212/P2121150.JPG

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Пролунав дзвінок останній,

Соловейком віддзвенів,

Ми йдемо в дорогу дальню

На очах учителів,

На душі бринить тривога,

Занімів порожній клас,

То дитинство босоноге

Проводжає тихо нас...

Приспів:

Прощавай, рідна школо,

Тільки знай, сумуватиму я,

Пам'ятай ті слова золоті:

Ти для нас - найдорожча в житті!

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України, і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Акції «Посади дерево», «Уквітчай свою планету»

Акція «Милосердя»

Допомога учням, батькам, вчителям які хворіють , багатодітним сім’ям.

Тренувальні заходи до дня ЦЗ за участю рятувальних бригад

Урочиста лінійка до Дня Перемоги. Зустріч з бійцями АТО.

Традиції школи зберігають вічні цінності: наступність поколінь, любов і повагу до рідної школи, прагнення примножувати її славу.

Головні цінності педагогічного колективу— дитина, культура, творчість. Основний принцип педагогіч­ного процесу закладу — цілеспрямована взаємодія дорослих і дітей, що виступає джерелом розвитку й задоволення вищих потреб дитини, умовою її можливої реалізації, навчальним середовищем, у якому індивід самостверджується й самореалізуеться.
Завдання - реалізація ціннісних пріоритетів особистості, створення розвивального середо­вища, у якому б реалізувалася модель випускника, задоволення освітніх потреб не тільки обдарованої молоді, а й звичайних учнів, де всі стануть успішними в житті, здатними до інтеграції з європейським співтовариством.

Завдання школи колектив вбачає в вихованні учнів людяності, добра, милосердя, мудрості. Саме на це спрямований загальношкільний проект «Дивись не забудь – людиною будь!» А це значить вчити учнів узгоджувати свої інтереси з інтересами інших, прагнення досягти спільності з людьми і принести їм користь саме в тому, що найбільше відрізняє особу від інших. Це також означає діяти так, як всі хочуть, але як тільки може мудрий. Разом з цим учні мають знати, що мудрість виявляється, коли знання підсилюються інтуїцією і глибокими роздумами, освітленими високою моральністю. Вона набувається самосвідомістю і самовихованістю. В загальному все це сприятиме навчанню учнів вміти, розуміти, аналізувати, тобто мислити.

Основоположні принципи, що регламентуватимуть роботу школи

Діяльність школи базується на принципах гуманізму, демократизму, незалежності від політичних, громадських і релігійних організацій та об'єднань, взаємозв'язку розумового, морального, фізичного й естетичного виховання, органічного поєднання загальнолюдських духовних цінностей із національною історією і культурою, науковості, розвивального характеру навчання та його індивідуалізації, та передбачає:

1. Самостійність школи у вирішенні основних питань змісту її діяльності, розвитку різно­манітних форм співпраці й партнерства, установлення довір'я між учасниками педагогічної діяльності.

2. Науковість та ефективність навчально-виховного процесу на основі сучасних педагогічних досягнень.

3. Демократизм і гуманізм навчально-виховного процесу.

4. Збереження, передача, віднов­лення й розвиток української національної культури та культури народів світу засобами освіти.

5. Раціональність та доцільність вибору форм і засобів освіти й виховання для задоволення духовних запитів дитини,її пізнавальних та інтелектуальних можли­востей, інтересів.

6. Забезпечення фізичного розвитку дитини, збереження її життя і здоров'я.

7. Створення чіткої інноваційної системи гуманітарної освіти.

8. Творчий пошук резервів і джерел вдосконалення роботи школи.

9. Етичність стосунків усіх учасників навчально-виховного процесу.

Кiлькiсть переглядiв: 849

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.