Допомога школі

Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Треба бути добрим і чуйним до людей. Допомагати тим, хто потребує твоєї уваги. Якщо будеш сам творити добро – воно тобі й вернеться, і чим більше ти зробиш людям добра, тим багатшим станеш. Отже, поспішайте робити добро!

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу.Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами.

Нормальна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки. Не є виключенням і наша школа. Наш навчально-виховний заклад постійно підтримують благодійники-підприємці, що працюють на території Рябухівської сільської ради. І на сьогоднішній день ми хочемоподякуватиза постійну допомогу школі :

Сільським головам Рябухівської і Поповичківської с\р за надання фінансової допомоги на оздоровлення дітей в районному таборі «Веселка» та в пришкільному таборі, за виділені кошти на харчування учнів 1-4 кл.

Народному депутату В.Дубілю : за придбаний ноутбук, електроплиту в їдальню.

Народному депутату В.Давиденку: за придбане коврове покриття в комп’ютерний клас

СТОВ «Дружба-НОВА» : 10 пластикових вікон,(24500грн) пластикові двері, тверде покриття перед школою, принтери -2 шт,(1200грн) новорічні подарунки для дітей

Кiлькiсть переглядiв: 235

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.